16. 4. 2019

Pozorný občan nám zaslal tuto fotografii, jak nový politický jednatel Technických služeb, s. r. o. pan J. Kubal využívá osobní automobil Technických služeb. Fotka je z pátka 12. 4. 2019, čas 15:44 h.

Kdysi ODS fotila bývalého starostu a dávala ho do novin (Třeboňských novin), jak špatně parkuje a jak využívá jako starosta služební městské auto …..

Inu, pár roků uteklo, karty se obrátily a představitel ODS dělá to, co bylo z jejich úst kritizováno.

Lze spekulovat, zda pan J. Kubal byl služebním vozidlem v onen čas ve Flopu či u Flopu služebně. Je otázkou, zda má pan J. Kubal ve smlouvě o výkonu funkce jednatele uvedeno, že služební auto může používat i k soukromým účelům. Pokud ne a využívá jej, pak z takového požitku má správně platit daň a příslušné odvody …….. .

Navíc je vidět, že p. J. Kubal parkoval se služebním vozidlem tam, kde se nemá. Zvláště, když hned vedle je parkování na 30 min zdarma. Vždycky do Flopu jezdil na kole a teď najednou autíčkem? A ještě k tomu služebním .

Jinak tu trafiku, co dostal na Technických službách (schválila rada města) je otázkou, čím si ji zasloužil. Prý se říká, že když nebude jednatelem Technických služeb města Třeboň, tak nebude podporovat koalici ODS, PRO Zdraví a Sport a TOP 09, která s jeho hlasem má tu nejtěsnější většinu (13) ……….., inu, že by (?) … dáme mu toho jednatele na technických, neboť menší ústupky jsou lepší, než vážné komplikace ……..

* 17-4-2019 *